Vakantiewoning voor maximaal 8 personen

Villa in Andalusië

Spanje - Andalusië -
prov. Malaga - Axarquía

 

De luxe en zeer ruime villa Casa Olivo met een oppervlakte van 120m2, ligt in de provincie Malaga op ongeveer 30km ten noordoosten van de gelijknamige hoofdstad. De villa biedt alle comfort en is schitterend gelegen tegen een heuvelrug die oprijst vanuit de rivier van Almachar. Vanaf het geheel omheinde zonterras, het overdekte terras en het privé zwembad van de villa kunt u genieten van de vergezichten op grote delen van Axarquía en de Middellandse Zee. Zo kunt u ’s avonds vanuit het zwembad of vanaf het ruime terras genieten van de lichtjes van de dorpen in de verre omgeving. De villa beschikt over een eigen oprijlaan (met poort) van ongeveer 20 meter tot de provinciale weg van de dorpen Almáchar en El Borge (3km) naar de kustplaats Torre del Mar (18km). Via deze weg bent u binnen 20 minuten aan de Costa del Sol en binnen 30 minuten bij de bekende badplaats Nerja.

Het gebied rond Villa Casa Olivo staat bekend om zijn druiven, rozijnen en wijnen. De omgeving leent zich uitstekend voor het maken van wandeltochten. U kunt dagtrips maken naar dorpen in de omgeving of naar steden als Malaga (40 km) met het nu al fameuze Museo Picasso, Granada (100 km) of Cordoba (200 km). Sevilla is met één overnachting te bezichtigen. Het uitgestrekte strand van Torre del Mar ligt op 18 kilometer afstand.

 

In de dichtstbijzijnde dorpen: Almáchar (op 3km, 2000 inwoners) en El Borge (op 3km, 1000 inwoners) zijn voldoende eetgelegenheden en winkels en in beide dorpen is een goed restaurant. El Borge is één van de oudste dorpen in Axarquía en is door de architectuur van het dorp en de vriendelijkheid van zijn bewoners een zeer authentiek Andalusisch dorp. Tevens is het aangenaam om in Almachar te vertoeven met zijn smalle straatjes en verzorgde huizen, waartussen mooie panorama’s verschijnen.

De villa en de directe omgeving zijn als volgt ingedeeld:

Buiten:
Parkeerplaats ten over. Het ruime omheinde terrein om het huis wordt afgesloten middels een toegangspoort.
Ruim privé zwembad van 8x4m: het gehele jaar gebruikersklaar.
Overdekt terras, zonterras met barbecue.
Met bijna 3000 uur zon per jaar is de kans groot dat u ook tijdens de winter op het terras kunt vertoeven.

Binnen:
Ruime woonkamer. Half open keuken.
1 badkamer met ligbad, wc en wastafel.
1 badkamer met douche, wc en wastafel bij een slaapkamer.
2 slaapkamers (waarvan één met badkamer, zie hierboven) met elk een tweepersoonsbed.
2 slaapkamers met elk 2 eenpersoonsbedden.

 

Villa Casa Olivo beschikt verder over: een openhaard (brandhout is inclusief), satelliet-tv, draadloos internet, koelkast, diepvriezer, wasmachine, vaatwasmachine, magnetron, oven in de keuken, strijkbout, etc..

 

Huisdieren zijn niet toegestaan.

Verzorging:

De villa wordt wekelijks schoongemaakt en er is voldoende bad- en bedlinnen aanwezig.

Voor extra diensten of verzoeken kunt u zich wenden tot de eigenaar.

 

Op het vliegveld van Malaga kunt u een auto huren, afhankelijk van het seizoen bedragen de kosten hiervoor omstreeks 150 euro per week.

Wanneer u naar Spanje vliegt is het handig om voor vertrek vanuit Nederland een huur-auto te reserveren. Wij hebben goede ervaringen met E-Autohuur.

all-in tarieven per week

September t/m juni 750 euro
juli 900 euro
augustus 1000 euro

Voor de weken waarin Pasen, Kerst en Nieuwjaar valt geldt het hoge tarief.
Voor villa Casa Olivo geldt een borgsom van 400 euro.


Voor boekingen en informatie
kunt u zich wenden tot Vakantiemalaga.nl
telefoon 020-6165318 of
villa-casa-olivo@vakantiemalaga.nl

Kijk wanneer deze woning beschikbaar is.